1956'dan Geleceğe...

Biz Kimiz?

65 yıllık ticaret ve sanayi deneyimine sahip bir aile tarafından işletilen bir şirket olan firmamız Türkiye’de PVC ve alüminyum doğrama, ahşap kompozit panel kapı ve ısı yalıtımlı çift cam üretimi yapmaktadır.

1956 yılında Sakarya ilk imalathanesinde ahşap pencere ve kapı üretimine başlayan firmamız günün gelişen teknolojileri doğrultusunda faaliyet alanlarına PVC ve Alüminyum üretimini de katarak gelişimine devam etmiştir.

1997 yılında şirketleşerek kurumsal gelişim sürecini tamamlamıştır.  Aynı yıl içersinde faliyet alanına ısı yalıtımlı çift cam üretimini de ilave ederek pencere ve kapı sektöründe entegre bir tesise sahip bir firma haline gelmiştir.

Firmamız 59 yıllık ahşap doğrama ve 18 yıllık PVC ve alüminyum doğrama üretim tecrübesinden sonra  2007 yılında sektörün Türkiye’de geldiği son nokta olan fabrikasyon seri imalata başlıyarak kendi markalarını oluşturarak bayiler aracılığı ile büyümesine devam etmektedir.

Firmamız ana politikası ,Tecrübeli kadrosu ve yarım asırı geçen bilgi birikimi ile üretimini yaptığımız ve hizmetini verdiğimiz tüm ürünlerde  en iyi, en kaliteli, en hızlı hizmeti  en güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Firmamızın ana hedefi, mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve gelişimi esas alıp tüm ilişkilerimizde güven dürüstlük iş etiğini ön planda tutup, sektöründe uluslar arası düzeyde aranılan bir firma haline gelmektir. En önemli sermayemiz müşteri memnuniyetidir.

Bugün gelinen noktada SATSO ‘da 12220 sicil numarası ile kayıtlı  BEL ORMAN ÜRÜNLERİ PLASTİK METAL CAM LTD.ŞTİ. isimli firmamız BELPEN, BELCAM ve BELKA olarak tescilli 3 adet kendi markası ile entegre bir tesiste fabrikasyon üretimine devam etmektedir.

Firmamız  5000 m2 alan üzerinde  3000 m2 kapalı alana sahip Sakarya’daki fabrikasında 40 çalışan ve 8 idari personeli ile bilgisayar kontrollü CNC makinelerde ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

http://belpen.com/wp-content/uploads/2021/03/img_hakkimizda_01.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ÇÖZÜM İÇİN BURADAYIZ

Tescilli
Markalarımız

BELPEN
PVC / ALUMİNYUM

BELPEN

Ülkemizin önde gelen profil fabrikalarından aldığımız Aluminyum veya PVC profilleri, bayi ve müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda CE standartlarında (EN 14351-1) pencere ve kapı haline getiriyoruz.
http://belpen.com/wp-content/uploads/2021/03/img-marka-02.png
YALITIMDA UZMAN

BELCAM

Ülkemizin cam üretimi yapan fabrikalardan aldığımız düz camları tamamlayıcı aksesuarlarla birleştirerek CE standartlarında( EN 1279-5) ısı yalıtımlı çift cam haline getirerek üretimimizi tamamlıyoruz.
http://belpen.com/wp-content/uploads/2021/03/img-marka-03.png
PANEL KAPINIZ

BEL-KA

Fırınlanmış keresteleri işleyerek kapıların iskeletlerini oluşturuyor, istenen renk ve desenlerde kaplamalarını yaparak kapıların sorunsuz çalışmasını sağlayacak aksesuarlar ile birleştirilerek kapınızı teslim ediyoruz.

ÜretimTesisimiz

Bilgisayar kontrollü otomatik makineler ve el işçiliğinin mükemmel kaliteye ulaştığı yer...
BELPENİletişim Bilgileri
Beşköprü Mh. Çırçır Sk. No:1 Serdivan / SAKARYA
BAĞLI KALSosyal Medya

BELPEN :: PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

BELPEN :: PVC Pencere ve Kapı Sistemleri